About Us| درباره ما 

“ شرکت بین المللی آرتاب ” با تکیه بر دانش تیم مدیریتی و فنی تیم مهندسی خود با هدف ارائه همزمان مشاوره، طراحی، تولیدو اجرای انواع آبنما در جهت توسعه و تجهیز صنعت آبنما در کشور تاسیس گردید.این شرکت با استفاده از تجربیات ارزشمند گذشته خود و همکاری با شرکت های معتبر اروپایی و آسیایی توانسته برای اولین بار در ایران به بالاترین سطح کیفیت از نوع خود برسد.
گرفتن گواهینامه های معتبر ISO 9001 در سیــستــم مدیریت کیفیت و ISO 10006 در سیستم مدیریت پروژه و اجرای پروژه های متعدد خود گواه این ادعاست.
این مجموعه با شعار آرتاب ، پیدایش ایده های ناب می کوشد تا با ارائه خدمات خاص و گسترده قدم مهمی در راستای نزدیک شدن به استانداردهای نوین جهانی بردارد. پروژه های اجرایی شرکت آرتاب طیف وسیعی از مشتریان ، همکاران و مجموعه های مختلف اعم از فضاهای مسکونی، مراکز تجاری و اداری، درمانی، ورزشی و مراکز تفریحی را شامل می شود.

آبنماهای شهری
Urban Fountains

 آبنماهای سنگی و سیمانی
  آبنماهای المانی

آبنماهای هوشمند
Hi Tech Fountains

 آبنماهای حبابی
 آبنماهای شیشه ای
 آبنماهای رشته ای
 آبنماهای استنلس استیل
 آبنماهای سنگی و سرامیکی

آبنماهای مدرن
Modern Fountains

 آبنماهای کلاسیک ، موزیکال و ریتمیک
  آبنماهای نوشتاری
 آبنماهای کف خشک (ِ Dry Deck )
 آبنماهای واتر اسکرین – لیزری

حوزه خدمات

«توسعه و تجهیز صنعت آبنما در کشور»

ما تلاش میکنیم با بکارگیری فناوری‌ها خلاقیت و محصولات نوآورانه در مسیر توسعه و تجهیز صنعت آبنما در کشور گام برداریم .هدف از این چشم‌انداز تبدیل شدن به یک برند محبوب، یک شرکت خالق نوآوری و یک شرکت مورد تحسین در این عرصه است. در این راستا، ما تلاش‌هایمان را وقف خلاقیت و نوآوری می‌کنیم.ما به واسطه شور و اشتیاقی که نسبت به نوآوری و عملکرد بهینه داریم، بهترین محصولات و خدمات را ارائه می نماییم .ما مشتاق کاوش در زمینه‌های جدید صنعت آبنما هستیم و مسیر خود را در طول تاریخ تداوم می‌بخشیم.